Strona główna

Ad Moto Rafał Zawisz to profesjonalny serwis olejowy świadczący usługi mikrofiltracji olejów hydraulicznych, przekładniowych, turbinowych, chłodziw, olejów obróbczych oraz paliw. Od kilku lat zajmuje się usuwaniem z oleju zanieczyszczeń stałych oraz wody, osuszaniem układów hydrauliczych i płukaniem rurociągów a także regeneracją oleju transformatorowego.

W swojej ofercie posiada również agregaty filtracyjne – standardowe oraz budowane pod specjalne zamówienie; obudowy filtrów głębokiego oczyszczania; wkłady SDFC o dokładności filtracji do 1 mikrona oraz wirówki i dehydratory do próżniowego usuwania wody.

Dzięki zdobytej wiedzy i doświedczeniu a także posiadanemu zapleczu maszynowemu, Ad Moto podejmuje się dużych zleceń dla energetyki i przemysłu. Potwierdzają one skuteczność wprowadzanych przez Ad Moto rozwiązań z zakresu mikrofiltracji.

Jest nam niezwykle miło poinformować, iż oferta Ad Moto poszerzyła się o produkty firmy Europafilter oferującej wkłady filtrujące o dokładności do 0,1 mikrona. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym nowoczesnym rozwiązaniem dla przemysłu.
europafilter-logoad moto logo